Kierownik Obiektu z Orzeczeniem

Probet Sp. z o.o. Dowolny  Chorzów, śląskie, Polska 12 Sty 2018

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w usługach serwisu sprzątającego, ochronie osób i mienia oraz leasingu pracowniczym. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku: Kierownik Obiektów.

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska pracy

– koordynowanie pracami podległych obiektów;
– kontrole pracy;
– szkolenia pracowników;
– rozwiązywanie bieżących problemów;
– poszukiwanie i rekrutacja pracowników;
– zatrudnianie pracowników.

Wymagania stawiane kandydatom

– orzeczenie o niepełnosprawności;
– samodzielność i dobra organizacja pracy;
– doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika obiektu oraz prawo jazdy kat. ,,B”;
– dobra znajomość pakietu ,,Office” oraz obsługa urządzeń biurowych;
– umiejętność odnajdywania alternatywnych rozwiązań, kreatywność.

Nasza oferta

– pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na runku;
– możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne;
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
– wynagrodzenie: od 2200 zł neto ( do wypłaty) w okresie próbnym;
– posiadamy własną flotę samochodów służbowych do dyspozycji oraz zapewniamy niezbędne narzędzia pracy laptop , telefon;

Kontakt: 571-305-574. Przemysław