This job listing has expired and may no longer be relevant!

Kierowca – Zaopatrzeniowiec

Ewa Szpot Sp. z o.o. Lekki  Swarzędz, wielkopolskie, Polska 14 Lip 2016

Autoryzowany dealer samochodów nowych, serwis mechaniczny oraz sprzedawca części i akcesoriów samochodowych – firma Ewa Szpot Sp.z o.o. w Swarzędzu k/Poznania zatrudni na umowę o pracę osobę na stanowisko:

KIEROWCA – ZAOPATRZENIOWIEC

Podstawowe obowiązki:
– Rozwożenie towarów w Poznaniu i okolicach
– Zakupy bieżące dla firmy
– Kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru i dbanie o zgodność towaru z potrzebną ilością
– Dbanie o estetyczny wygląd samochodu używanego do pracy oraz jego stan techniczny.

Wymagania:
– Prawo jazdy kat. B
– Odpowiedzialność, sumienność
– Dobra organizacja pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie lub na adres e-mail: sekretariat.es@szpot.pl.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane aplikacje.