This job listing has expired and may no longer be relevant!

Junior SEO Copywriter

Firstlne Znaczny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 30 Kwi 2016

Opis oferty pracy

Cześć, czytasz to ogłoszenie więc pierwszy krok mamy już za sobą. W drugim powiem Ci, że szukamy osoby, której chce się chcieć. Co przez to rozumiemy? Tylko i aż tyle, że chcemy zachować nasz obecny poziom i pracować z ludźmi, którzy chcą się rozwijać, uczyć i tworzyć rzeczy wartościowe.

Kim jesteśmy?
Nasz zespół to ludzie zaangażowani i ambitni. Niektórzy z nas jeżdżą na wózku a inni nie. Jesteśmy różni a jednak dowozimy wszystko na czas i w odpowiedniej jakości. Pracujemy zdalnie ale jak trzeba to widzimy się w miarę możliwości osobiście bądź via Skype.

Kogo szukamy?
Potrafimy sobie wiele rzeczy wytłumaczyć, pokazać i nauczyć. Początki są trudne i my to wiemy. Dlatego najważniejszą dla nas cechą jest to, żeby osoba, która pragnie do nas dołączyć była zaangażowana i skora do nauki. Nie oczekujemy niczego więcej niż tylko chęci i zacięcia do osiągania celów. Całej reszty nauczymy już w trakcie współpracy.

Realizujemy projekty dla małych rodzinnych firm a także dla międzynarodowych korporacji. Mamy też swoje własne projekty. O wszystkie dbamy z jednakową starannością.

Więcej przekażemy w kolejnym kroku… zapraszamy!

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres biuro@firstline.pl

1106 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy