Inspektor ds. nadzoru

Impuls Security Polska Umiarkowany  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 8 Lip 2017

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Inspektor nadzoru
Miejsce pracy: Poznań

Czego oczekujemy:
• Wykształcenie minimum średnie
• Prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny!)
• Doświadczenie w pracy w ochronie (mile widziane)
• Samodzielność w działaniu i umiejętność analitycznego myślenia
• Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane)

Zakres obowiązków:
• kontrola pracy pracowników na wyznaczonych obiektach
• nadzór nad jakością wykonywanych usług
• kontrolowanie prawidłowego zabezpieczenia nadzorowanych obiektów
• współpraca z innymi pracownikami firmy
• raportowanie działań
• praca w terenie

Co oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w zgranym zespole
• przeszkolenie
• niezbędne narzędzia pracy

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez załączonego CV nie będą rozpatrzane. Prosimy o informację dotyczącą stopnia i symbolu posiadanej niepełnosprawności.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”

rekrutacja@isp24.pl
hr@isp24.pl