This job listing has expired and may no longer be relevant!

Elektryk z uprawnieniami SEP

Probet Sp. z o.o. Dowolny  Pruszków, mazowieckie, Polska 11 maja 2017

Opis oferty pracy

Zakład Pracy Chronionej poszukuje pracowników.
Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia).
Chcesz stać się częścią zespołu, w którym docenia się Twoje działania? Przyjdź do nas!

STANOWISKO:
Elektryk z uprawnieniami SEP ( orzeczenie)

MIEJSCE PRACY: Pruszków, Błońska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– przeglądy i naprawy urządzeń elektrycznych stosowanych w budownictwie np. piły stołowe, nagrzewnice, wibratory do betonu.
– przeglądy i naprawy instalacji elektrycznych w kontenerach socjalnych
– pomiary instalacji elektrycznych w kontenerach zgodnie z PN-EN 60364

GODZINY PRACY:
poniedziałek – piątek 08.00 – 16:00

WYMAGANIA:
– aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
– dyspozycyjność
– uprawnienia SEP (gr.1) do 1KV bądź 1,5KV

Oferujemy:
– Umowę o pracę
– Pełny etat
– Wynagrodzenie: 2000 zł netto
– Dodatkowe ubezpieczenia pracownicze – PZU,
– Kasa zapomogowo – pożyczkowa 0%,

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 799-015-427, oraz proszę o przesłanie CV na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl
Dziękuje.