Administrator systemów informatycznych ds. baz danych

Sod-Janiszewski Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 9 Sie 2017

Opis oferty pracy

Obowiązki:
• administracja i praca w obszarze baz danych Oracle, DB2;
• diagnoza incydentów i awarii, konfiguracja systemów bazodanowych;
• współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie eksploatacji powierzonymi systemami.
Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci kierunków informatycznych bądź pokrewnych);
• doświadczenie w pracy administratora systemów informatycznych w zakresie baz danych;
• praktyczna umiejętność administrowania bazami danych Oracle 11g, 12c, IBM DB2;
• praktyczna znajomość RMAN, WebLogic, Glassfish, JBoss, Business Suite, ESB;
• znajomość środowiska UNIX/LINUX;
• znajomość narzędzi i systemów monitorujących oraz wspomagających pracę baz danych;
Mile widziane:
• znajomość MySQL, PostgreSQL;
• doświadczenie w pracy w środowiskach wysokiej dostępności;
• dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym;
• umiejętność pracy w zespole;
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• warunki pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością;
• zdobywanie nowych umiejętności i pogłębianie wiedzy technologicznej

iwona.k@sod-janiszewski.pl lub dzwoń 722 123 113

Pozostając z wyrazami szacunku
Iwona Koska
Kierownik Działu
Market Researcher

SOD - Paweł Janiszewski
ul. Rudnickiego 8a/3
01-858 Warszawa
tel: 722-123-113
www.sod-janiszewski.pl
NIP:8341600395
Regon:141786830

Wyślij zgłoszenie

Nieskończony