Dodaj swoje CV

Rejestrując się w naszym serwisie jako „Pracownik” masz niepowtarzalną szansę ZA DARMO! zaprezentować swoje umiejętności, wiedzę oraz doświadczenie szerokiej gamie pracodawców oraz headhunterów! Wszystko to możesz zrealizować w ciągu najbliższych 10 minut! Przez co zwiększysz swoje szanse na to, aby zdobyć dobrą pracę.

Poniżej opiszemy proces rejestracji i dodania CV w kilku prostych krokach:

  • Wszystko co musisz wykonać to kliknąć TUTAJ, przejść do strony rejestracji i wybrać opcję „Jestem Pracownikiem”. W kolejnym kroku podać swoją nazwę użytkownika, adres e-mail oraz hasło. Zaznacz także, że nie jesteś robotem (my to wiemy ale system niekoniecznie ;)) i zaakceptuj nasz Regulamin.
  • Dokonując poprawnej rejestracji jako Pracownik w kolejnym kroku zostaniesz przeniesiony/na do Panelu zarządzania, gdzie przechodząc do zakładki CV możesz dodać swoje pierwsze CV (po prawidłowym dodaniu swojego CV w tym widoku zobaczysz także możliwość jego edycji).
  • Aby dodać swoje CV wystarczy wybrać „Dodaj CV” co poskutkuje przejściem do kreatora CV. Stąd już tylko kilka chwil do tego aby zaprezentować siebie i swoje doświadczenie pracodawcom. Wypełniając kolejne rubryki opiszesz swoje doświadczenie, oczekiwania oraz możliwości.
  • Po prawidłowym wypełnieniu rubryk w kreatorze kliknij „Zapisz” a Twoje CV pojawi się w Panelu zarządzania w zakładce CV.
  • Pamiętaj, że teraz status Twojego CV ustawiony jest na „Prywatny”. Aby opublikować je wszystkim osobom, które są uprawnione do jego odczytania (Pracodawcy i Rekruterzy) musisz w Panelu zarządzania, w zakładce CV kliknąć „Publikuje” przy CV, które chcesz opublikować. Opublikowane CV mają status „Published„.

To wszystko! Potrzebujesz na to maksymalnie 10 minut i 0 zł! : ) Teraz możesz także edytować swoje CV, ukrywać je i publikować ponownie. Możesz dodać kilka wersji CV w zależności od stanowiska, na które chcesz aplikować. Pamiętaj tylko o tym aby trafnie i zgodnie z prawdą opisywać swoje doświadczenie i wiedzę.